Weldra elektrische harpen of niet.

Na het succes vorig jaar met de elektrische harpen aan de thuisstand, had ik me voorgenomen om ook aan het Waterbroek harpen in gebruik te nemen. Tijdens de wintermaanden zijn de harpen gemaakt en ook de elektrische installatie met een zonnepaneel staat klaar. Het is de bedoeling om in juni deze harpen te plaatsen. Maar vorige week bij het vervangen van de geheugenkaarten uit mijn cameravallen, viel me een filmpje op dat me even doet nadenken.

Als deze jonge knaap beslist om met mijn harpen te spelen in plaats van met een jong boompje zou er wel eens vuur uit zijn achterste kunnen komen. Dan zijn mijn bijenkasten niet meer veilig.

Maar gelukkig heb ik dit filmpje op tijd gezien en kan ik mijn plannen aanpassen. Ik zal rondom de kasten en de harpen een degelijke draadafsluiting voorzien. De draad tegen de oprukkende reebok en daarachter dan de harpen tegen de hoornaars. Het zijn nog geen Amerikaanse toestanden waar men omheiningen behoeft tegen beren en wasberen maar we komen toch in de buurt.

Plaats een reactie